Wpisy

 • czwartek, 01 stycznia 2015
  • Odszkodowanie z polisy OC

   W rolnictwie także zdarzają się wypadki. Rolnik zatem od tego typu okoliczności powinien posiadać wykupioną polisę OC. Niestety, ale towarzystwa ubezpieczeniowe obniżają stawki odszkodowań. Osobom pokrzywdzonym, w takich sprawach pomagają prawnicy. Dla ofiar wypadku wykonują bezpłatną analizę zasadności odszkodowania. Natomiast dla klientów, którzy zgodzą udzielić się upoważnienie prawnicy dopełniają wszelkich formalności. Niezwykle częstym zjawiskiem, które występuje na rynku jest sytuacja gdy towarzystwa ubezpieczeniowe obniżają sumy odszkodowań dla swoich klientów. Adwokaci z kancelarii adwokackich sprzeciwiają się tej sytuacji. Pokrzywdzony nie musi płacić żadnych sum początkowych. Natomiast jego problem będzie rozpatrzony przez fachowców, którzy będą ubiegali się od firmy ubezpieczeniowej pozyskania odpowiedniej stawki zadośćuczynienia. odszkodowaniaoc.pl

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   badpatrico
   Czas publikacji:
   czwartek, 01 stycznia 2015 23:08
 • poniedziałek, 04 listopada 2013
  • Kariera adwokata

   Jeżeli pragnie się mieć zawód adwokata trzeba spełnić następujące kwestie. Najistotniejszym detalem w tej kwestii jest skończenie studiów prawniczych i obronienie aplikacji prawniczej. Zawód prawnika łączy się z tym, że musi on utrzymać w tajemnicy tego co oznajmi mu konsument. W przeciwnym wypadku może łatwo stracić wiarygodność za dopuszczenie się nieścisłości w swoim zawodzie i zostać skreślony z listy mecenasów co owocuje w jego przypadku bezrobociem. W dzisiejszych czasach coraz częściej udajemy się do osób powiązanych zawodowo z prawem, co sprawia że rośnie zapotrzebowanie na zatrudnienie ludzi łączonych z tym zawodem. Jednocześnie trzeba pamiętać, że taka praca jest bardzo odpowiedzialna, a składanie zeznań w sądzie jest objęte przysięgą. W obliczu tego działania etyczne w tym fachu są bardzo istotne.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   badpatrico
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 04 listopada 2013 14:37
  • Monitoring płatności

   Windykacja jest konsekwencja działań mających na celu ściągnięcie od dłużnika zaległych klientowi pieniędzy. Każdy z zasadami etyki funkcjonujący prawnik powinien na początku zwrócić się do zobowiązującego, tak żeby zwrócił należność po dobroci. Jednak, jeśli dłużnik nie może spłacić należnych pieniędzy w danej chwili, może zostać włączony pod monitoring płatności. Taki podgląd może być prowadzony nawet telefonicznie za pośrednictwem sprawdzania faktur dłużnika, oraz jego innych rachunków. Takie czynności są prowadzone często, gdyż pobudza się wtedy motywację zadłużonego do uregulowania należnych pieniędzy. Rezultatem tego jest polubowne dojście do kompromisu bez niepotrzebnego ingerowania wyższych instytucji.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   badpatrico
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 04 listopada 2013 14:37
  • Po rozwodzie

   Alimenty przeważnie są funduszami dawanymi matce, która samotnie opiekuje się dziećmi. Pomoc ta w naszym prawie należy się nieustannie i nie ważne czy osoba zajmująca się sama dzieckiem jest bez sakramentu małżeństwa, albo czy żyje w separacji. Ojciec i matka potomka mogą zarówno zawrzeć taką umowę pokojowo, tymczasem pożądane byłoby poświadczyć to w kancelarii notarialnej. Żeby w sposób stosowny przygotować się do tego rodzaju sytuacji powinno się podliczyć miesięczne wydatki na dziecko uwzględniając ceny wszystkich potrzeb koniecznych do prawidłowego rozwoju dziecka, pomnożyć je przez 12 miesięcy i dokonać podziału przez 2. Jeżeli jeszcze pragniemy wywalczyć wyższe alimenty warto by zwrócić się z tym do adwokata. Zerknięcie obiektywnym okiem na położenie w jakim się znaleźliśmy spowoduje, że poznamy swoje pole ewentualnego manewru w tej dziedzinie.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   badpatrico
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 04 listopada 2013 14:37
  • Odszkodowania

   W teraźniejszych czasach coraz większa grupa adwokatów zajmuje się sprawami z zakresu odszkodowań. Oferty takich usług prawnych są niezwykle konkurencyjne. W staraniu o jak najlepszą obsługę prawną potencjalnego klienta niektóre kancelarie przeprowadzają bezpłatną analizę poniesionych strat przez poszkodowanego. Takie działania stosują kancelarie prawne specjalizujące się w zakresie odszkodowań powypadkowych i mające spektakularne wyniki w dochodzeniu odszkodowań z OC sprawcy. Zadbanie o kontrahenta powinno przejawiać się w postaci celu głównego. Podejście do człowieka z szacunkiem będzie skutkiem tego, że chętniej nawiąże z nami współpracę i poleci naszą firmę innym osobom. Z kolei osiągnięcie z nim wspólnego języka sprawi, że sukces na drodze sądowej będzie prostsze do zrealizowania.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Odszkodowania”
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   badpatrico
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 04 listopada 2013 14:36
  • Przepisy prawne

   Przepisy prawne z każdym miesiącem mają coraz większe spektrum. Duża ilość ustanawianych ustaw powoduje, że artykuły prawnicze się pogłębiają. Stawia to wyzwanie adwokatom. Muszą oni bowiem być z aktualnymi kodeksami na bieżąco i w sposób odpowiedni je pochłaniać. Natomiast, aby pełnić w sądzie rolę adwokata trzeba skończyć uczelnie o kierunku prawniczym i zrobić aplikację. Prawnik wykonujący swój zawód powinien prowadzić swe działania w sposób etyczny, a zaprocentuje to mu niewątpliwie w postaci świeżych kontrahentów. Ze względu na to, że w tym segmencie rynku jest bardzo duża rywalizacja to bardzo dobra opinia może okazać się bardzo cenna.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   badpatrico
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 04 listopada 2013 14:36

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa